vesipiip  tooted  teenused  tellimine  galerii  tagasiside 
 
     
Eesti esimene spetsiaalne vesipiibuleht!
 

 

 
 
 
 


 
     
 

Külalisteraamat

 
 

 
  Külalisteraamat on mõeldud täisealistele piibusõpradele muljete vahetamiseks. Laste ja muidu poolemeelsete kirjutatud ning reklaami sisaldavad sissekanded kustutatakse. Enne külalisteramatusse kirjutamist võiks hoolega kaaluda, kas küsimus ka laiemale ringile huvi võiks pakkuda, ning kas poleks seda efektiivsem pärida maili või telefoni teel.


Autor
Pealkiri
Sisu
Turvakood 1859
(Palun sisestage see number ülevalolevasse lahtrisse - see on abinõu spämmi ärahoidmiseks)

02/08/2006 - miks tubakas kõrbeb?
Saatis Rene
sooviskin kõigilt,kel tubakas piibus kõrbeb ning kas ja kuidas on sellest veast lahti saadud!? picasso@hot.ee

02/06/2006 -
Saatis urmas
Kuigi ka enne olid meie piibud parima hinna-kvaliteedi suhtega Eestis, siis otsustasime oma klientidele veelgi enam vastu tulla ja langetasime neid veelgi. NB. Käesolevad hinnad on eksperiment, ning kui nõudlus hakkab ületama meie pakkumisvõimet (mis ilmselt lähiajal nendest hindadest tulenevalt ka juhtub), siis lähevad hinnad uuesti vanale tasemele. Seega kel huvi, soovitame kiirustada!

02/06/2006 -
Saatis fänn
Tundub et piipude hinnad on langenud, mis on meeldiv :)

01/26/2006 -
Saatis urmas
Võimalik.

01/26/2006 - Tervist
Saatis Üll
Mul oleks selline küsimus, et kas te lähitulevikus hakkate pakkuma ka soex herbal vesipiibutubakat. Ma arvan, et väga paljud oleksid huvitatud.

01/24/2006 -
Saatis urmas
Mõnel pool müüakse nii ebakvaliteetseid piipe kui ka voolikuid. Võin garanteerida et siit ostetud piipudega selliseid probleeme ei ole esinenud.

01/24/2006 - voolik
Saatis tanel
piip kõige muuga on u 5 kuud vana. Ja see mis sealt seest välja tuli oli tahm, mis oli kogunenud spiraalse vooliku seintele. Vähemalt mina arvan nii, aga see on ka jah võimalus, et tuleb uus soetada

01/23/2006 - voolik
Saatis urmas
Selle kirjelduse järgi võib julgelt öelda et vajalik on osta uus voolik. Voolik on piibu juures ainuke kuluv osa ja tema eluiga on sõltuvalt kasutamistihedusest umbes 2 aastat. Peale seda hakkab ta seest murenema ja igasugu tükikesi eraldama.

01/23/2006 - voolik
Saatis
aga kuidas voolikut täiesti puhtaks saada? Asi on selles et iga kord kui ma piipu pesen saab voolik nö puhtaks,aga kui ma tõmbama hakkan tuleb tahma suhu. Võtsin siis ette suurpuhastuse, painutasin ja väänasin voolikut igat pidi ja välja tuli selline saast ja tahm et jube lausa. Kordasin protsessi 2 korda ja ikka tuli tahma ja mustust. Ei tea kas on olemas mingisuguna hari ka vooliku puhastamiseks? Oleks tore seda omada =) Ja kui keegi oskab aidata siis laske tulla...

01/21/2006 - voolik
Saatis
loog et võib ju...millega siis sa puhastad seda üldse

01/21/2006 - Voolik
Saatis mina
Kas voolikut võib puhastada veega? ega see halba ei tee?

01/20/2006 -
Saatis gert
See ei sobi sinna.

01/20/2006 - Kombineerimine
Saatis Kristjan
Kas nii saaks et ma tahan osta 36cm piibu ja tahaksin kõige suuremat vaasi ja kas see vaas sobib ka sinna otsa või jääb see liiga suureks ning kas see mõjutab hinda ehk läheb see rohkem maksma..?Ette tänades Kristjan

01/20/2006 - süsi
Saatis ody
Kasutan ka neid colden coal süsisid, need kestavad ikka 45-60 minti no nii kaua kui tubakas on ka juba ära põlenud ja rohkem tõmmata ei sa

01/15/2006 -
Saatis viljar
Sel teemal on varem siin juttu olnud, otsi natuke!

01/14/2006 - Rõngad
Saatis Peeter
Oskab keegi kirjeldada kuidas neid puhuda tuleb. Tänud ette!

01/12/2006 - ajaloost
Saatis urmas
9 aastat. Koolis seda ei õpetata :) Kogemused ja teadmised on tulnud kümnetest reisidest tugeva vesipiibukultuuriga maadesse, nagu Egiptus, Tuneesia, Jordaania, Süüria, Türgi jne.

01/12/2006 - Ajaloost
Saatis Ammune piibusõber
Kui kaua on Urmas piibundusega tegelenud ja kas ta on seda kuskilt õppinud?Kas teed seda kõike tõesti üksi?Soovin edu.

01/11/2006 - yhinen vesipiip.ee arvamusega.
Saatis petz
Tuleks viia mõnes Eesti laboris läbi uuring nii vesipiibusuitsu kui sigaretisuitsu keemilise koostise kohta, ning avalikustada kokkuvõttev tulemuste kokkuvõte (kui palju ja mida siis organismi jõuab)... Siis oleks mõtetutel faktidel lõpp ja oleks sott selge... :) Jätsin suitsu maha aasta tagasi (pole kavatsustki uuesti algust teha sellega) ning kavatsen segamatult edasi piibutada... Suurt kopsumahtu teistelegi piibutajatele :P

01/09/2006 -
Saatis Jyri
Ma pakun et nood sigarettide maaletoojad sellest mitte vaimustatud ei oleks :) Selle uuringu tulemused oleks ju siililegi selged - et vesipiip on kordades kahjutum ja nii läheksid ka viimased allesjäänud sigaretisuitsetajad selle peale üle, sest olgem ausad, vesipiip on ka maitsvam ja selle suitsetamine üks mõnus tegevus, erinevalt tavasuitsust.

01/09/2006 - seisukoht
Saatis Urmas
Vesipiip.ee seisukoht antud küsimuses on järgmine: Selle asemel et ajakirjanduses ja netikommentaarides lõpmatuseni tulutult vaielda teemal, mis on kahjutum - kahjulikum, viia mõnes Eesti laboris läbi uuring nii vesipiibusuitsu kui sigaretisuitsu keemilise koostise kohta, ning kui palju ja mida siis organismi jõuab. Kohal võiksid olla nii sigarettide kui vesipiipude maaletoojate ja sotsiaalministeeriumi esindajad. Jääksid ära faktidega mitte kooskõlas olevad sõnavõtud.

01/09/2006 -
Saatis teadja
Kui keegi nüüd selle antud artikli tegelikust eesmärgist aru ei saanud, siis eelmisel aastal vähenes sigarettide läbimüük eestis dramaatiliselt, ja suurelt osalt just vesipiibu, kui oluliselt meeldivama ja kahjutuma asja populaarsemaks muutumise tõttu. Lugematu hulk inimesi on sigarettidest loobunud just vesipiibu kasuks ja seetõttu tuli sigarettide maaletoojal midagi selle vastu ette võtta. Ja nii sündiski see demagoogiast nõretav artikkel. PS. Olen kindel et kui vastavad instantsid võtaksid vaevaks uurida seoseid Bankendi ja ühe teatud sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonna töötaja vahel, selguks mõndagi huvitavat. Kits on kärneriks seal :(

01/09/2006 - juba naeran
Saatis gert
Uskumatu et keegi ministeeriumis töötav isand võib endale lubada nii rumala jutu suust välja ajamist 8-) Iga aju omav inimene saab aru, et kui teha lihtne katse ja lasta ühel vennikesel tunniga ära tõmmata 100 sigaretti ja kõrval oleval vennal tund vesipiipu teha siis tulemus on see, et esimene vend on tublisti enne 100-da sigaretini jõudmist väga surnud ja teisel pole häda midagi, isegi köhima ei ajanud. (kui ta just kõrvalistuva katsealuse sigaretisuitsu sisse ei lämbunud)

01/09/2006 - Naerge mehed
Saatis DELFIS ON HEA artikkel
www.delfi.ee lugege kommentaare ka kindlasti!

01/09/2006 -
Saatis Eiks
Üks on valmistatud puust, teine metallist.

01/08/2006 -
Saatis T
mis vahe on puu ja metall otsikul

01/05/2006 -
Saatis ylu
Suurele piibule ei ole vaja suuremaid süsasi :DDD Kust sellised veidrad ideed üldse et oleks vaja...

01/05/2006 - Söed
Saatis martiv
Tere, olen siin igast asju söe kohta lugenud, kuid nüüd tekkis selline küsimus, et kui osta suur vesipiip, siis talle on ju mõeldud tegelikult suuremad söed ka? aga neid ei saa niisama vist igaltpoolt kätte?kui saab siis mis hinnaga? ja kas tõmbamisel vahet ka on suurel ja väiksel söel?

01/02/2006 -
Saatis urmas
Tõmbamise juures erilist vahet ei ole, kuigi suurem on pisut mahedama suitsuga. Välimuses on vahe ikka suur, suur piip on kodus ka lihtsalt ilus vaadata.

01/02/2006 -
Saatis Liis
Mis vahe on 55 cm ja 85-90cm piibul (peale suuruse)? Kas ainult välimuse vahe või on ka mingi kvaliteedi vahe vms?

01/02/2006 -
Saatis

12/31/2005 - vastus
Saatis urmas
Viimane võitja on juba selgunud, selleks on kõrvaloleva pildi autor. Auhind on tal juba käes, lähiajal on oodata ka sellekohast pildimaterjali ja ametlikku väljakuulutamist. Kuna aga viimasel ajal on tulnud ja tuleb jätkuvalt väga häid pilte, siis ei ole välistatud et juba jaanuaris kuulutame uue võitja välja.

12/31/2005 - Küsimus
Saatis Tony
Ei tea kuna järgmine kuu võitja selgub? Einar oma Miisuga võitis vesipiibu juba üsna ammu:P

12/30/2005 -
Saatis ka
ma sain aru kuidagi keelega pidi kuidagi väärakalt tegema ma ise püüan ka harjutada välja pole tulnud

12/30/2005 -
Saatis Reix
Minumeelest rõngaste tegemist ei saa netist õppida... Tuleb ise katsetada, kuni välja tuleb!

12/30/2005 - Suitsurõngad?
Saatis Aivar
Palun andke õpetusi kuidas suitsurõngaid teha?! või siis mõni interneti lehekülje nimi või siis külaliste raamatus mõni lehekülje number kus on eelnevalt juba seda teemat puudutatud.. Ette tänades!

12/29/2005 -
Saatis kas
se on ka minuarust täiesti nõme artikkel ma arvan et nad on siin lehel käind ja siis vesipiibu poes käinud ja ja siis se müüja on nata segast ajand ma arvan et nikotiin tuleb aind 0,5 asemel 0,2 või 0,3 aga noh uurin mis seal lehel on mul ise ka postimees käib

12/29/2005 -
Saatis Tarts
See lugu seal esiküljel on pöidlast välja imetud. Odav trikk, tundub et Postimees hakkab pseudoprobleeme püstitades ja neid suurelt Nelli Teataja ja Õhtulehe kombel esiküljele pannes kollaseks kiskuma :(

12/29/2005 -
Saatis urmas
No päris aur ta siiski ei ole, ja alaealistele ei soovita, kuid täiskasvanutele on ta üks mõnus meelelahutus.

12/29/2005 - samal teemal
Saatis
Hea möla.Käisin arsti juures kopsupõletikuga.Arst küsis suitsu teed ma ütlesin et ei tee aga vesipiipu küll.Arst seepeale no seda ei saa suitsetamiseks nimetada.See pidavat rohkem aur olema.Ainus asi mis võib jamaks osutuda on harjumus.

12/29/2005 - ikka seesama artikkel
Saatis vot
Selles, et see noorte seas levima on hakanud, ei saa süüdistada mitte kedagi. Kõik populaarsed asjad levivad täpselt samamoodi. Olgu ta siis mingi riietusmisstiil või vesipiip.

12/29/2005 - huumor postimehes
Saatis Eiks
Tänases Postimehes on põhjalik artikkel sellest, et vesipiibu populaarsus noorte hulgas on taunitav. Jutt jumala õige, ainult enne lk. 8 asuva artikli viimase lause kirjutamist oleks võinud ikke reaalse vesipiibutubaka paki kätte võtta ja vaadata mis sinna tehase poolt kirja on pandud. Selles viimases lauses seal artiklis väidab autor et on väärarusaam, et vesipiibuga satub organismi vaid 0,5% nikotiini ja 0% tõrva :D Pakendil ometi on selgelt kirjas et sisu sisaldab neid aineid täpselt niipalju... Kas siis tehas valetab - vaevalt küll. Aga vahva artikli autoril võib osaliselt isegi õigus olla, küll aga vastupidises suunas - kui algselt sisaldab vesipiibutubak 0,5% nikotiini siis peale veest läbikäimist seda enam niipalju ilmselt ei ole, st on vähemgi :) Tõrvaga muidugi teised lood, kui juba algselt on 0% siis ega seda ikka veest juurde ei tule ega vähemaks ei lähe.

12/29/2005 -
Saatis kas
või kui viitsid tee nii et pane foolium peale ja auguta ära ja siis tulemasinaga ma olen proovind aga aind kaks korda kuna se on üpris tülikas ikka süsiga on parem

12/29/2005 -
Saatis hans
vastuse oma küsimusele leiad 5 postitust altpoolt.

12/29/2005 -
Saatis mari
siuke veidi kogenematu inimese küsimus... kas peab kindlalt spetsiaalset vesipiibusytt kasutama või kõlbab muu ka ?

12/26/2005 -
Saatis joh
spetsharjad on müügil!

12/26/2005 -
Saatis joh
soovitatavalt ikka harja kasuta ka, sest see hõõrub kõik p*sa lahti sealt torudest jne..

12/25/2005 -
Saatis urmas
Nii tihti kui viitsid, mida tihedamini seda parem.

12/25/2005 - Puhastamine
Saatis L.
Olen ka nüüd õnnelik vesipiibu omanik. Jõuluvana nimelt tõi mulle :D Aga tekkis üks küsimus, millele siit lehelt vastust ei leidnud. Kui tihti piipu nende harjadega puhastama peab? Peale iga tõmbamist? Ja kas ainult veega?

12/22/2005 -
Saatis urmas
Saab ikka asendada, kasvõi kuivatatud sõnnikuga :) Aga kõige parem ja mugavam on selleks kasutada siiski spetsiaalsütt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23