vesipiip  tooted  teenused  tellimine  galerii  tagasiside 
 
     
Eesti esimene spetsiaalne vesipiibuleht!
 

 

 
 
 
 


 
     
 

Tellimise info

 
 

 
 Kuidas tellida


Kui olete otsusele jõudnud mida tellida, siis sisenege internetipanka, logige sisse, klikake "maksed" ja edasi "siseriiklik makse" ja sooritage ülekanne. Selle jaoks vajalikud andmed leiate kõrvalasuvalt lingilt "Pangaandmed". Selgituse näidise leiate samuti sealt.
 Kuna kasutame sellist pangateenust nagu kiirteavitus, siis saabub meile kohe peale ülekande sooritamist pangast SMS, kus kirjas ülekande sooritaja nimi, summa ja selgitus. Nii saame tasumisest koheselt teada, teeme paki valmis ja viime  Eesti Posti kontorisse. Kui ost toimub käest-kätte, toimub tasumine kohapeal sularahas, tseki võimalus.

NB! Meie kauba saatmine Eesti piires on tasuta kui selle maksumus ületab 25€.  Kui kauba maksumus jääb alla 25€ siis sellisel juhul postitame paki lihtsalt vastuvõtja kulul. Transpordi eest tasute siis kauba kättesaamisel Eesti Posti kullerile sularahas.


Kuidas kätte saada


 Kättetoimetus töötab lihtsalt ja automaatselt üle Eesti. Te saate turvaliselt pakendatud vesipiibu kätte 2 tööpäeva jooksul pärast makse toimumist.
 Eesti Postist helistatakse teile kahe tööpäeva jooksul, küsitakse et kunas viibite märgitud aadressil ja kuller toob paki seejärel teile sobival ajal ära.
 Juhul kui asute Tallinnas võime teile piibu ise kohale tuua ning saate tasuda sularahas. Viimasel juhul tuleks helistada (55522285)


Kui soovite pakki kätte saada samal päeval


Siis saadame selle teile Cargobussiga. Sellisel juhul ei tooda teile küll pakki koju kätte vaid peate sellele ise kodulinna Cargobussi esindusse järgi minema, aga see eest saate tellitud kauba samal päeval kätte. Kohe kui oleme paki teele pannud ja saanud teada mis kell see kohale jõuab, teavitame sellest teid telefoni teel. Pangaülekande selgituse näidise selleks puhuks leiate kõrvalasuvalt lingilt "Pangaandmed".