vesipiip  tooted  teenused  tellimine  galerii  tagasiside 
 
     
Eesti esimene spetsiaalne vesipiibuleht!
 

 

 
 
 
 


 
     
 

Kõhutantsijad

 
 

 
  Alates 2004.a. maikuust hakkasime klientide tungival pealekäimisel pakkuma idamaise hõnguga pidudele lisaks vesipiibunurgale ka kõhutantsijate programmi. Muidu tuli need kaks asja tellida erinevatest firmadest ja maksta mõlemale poole täie rauaga. Aga kui ühest kohast mitu asja tellida, saab teadagi soodsamalt...

Tantsijad on kenad ja proffessionaalsed ja nende esinemised ei pea olema standartsed, vaid programmi saab ürituse ajakavaga kooskõlla viimiseks korrigeerida.
 Võimalik on tellida ühe, kahe või kolme tantsijaga showd.
Kliendi soovil võib ka näiteks viimase tantsu teha sellise, kus nad publiku kaasa tõmbavad ja neile nabatantsu õpetavad. Ja nagu kogemused näitavad, saab pidu ka sel juhul, kui publik on sinnamaani olnud vaoshoitud, siis õige hoo sisse...

Uudis! Nüüd on meil ka eksootilise välimusega profesionaalne kõhutantsija Carolina, Lõuna Ameerikast, kelle programm on eriti  temperamentne. (esimesel pildil)

Nabatantsijaid saab tellida koos vesipiibunurgaga või ka eraldi, ja isegi viimasel juhul jääb meie esitatav arve konkurentidega võrreldes tagasihoidlikuks.

veel pilte nabatantsijatest >