vesipiip  tooted  teenused  tellimine  galerii  tagasiside 
 
     
Eesti esimene spetsiaalne vesipiibuleht!
 

 

 
 
 
 


 
     
 

Vesipiibu tubakas

 
 

 
 
Vesipiibu tubakas on ka interneti teel tellitav.

Suurima valiku vesipiibu tubakat Eestis leiab klikates siia ->> Vesipiibu Tubakas

Vesipiibu tubakat ei saa tellida alla 18a. vanused. Tubakat tellides tuleb peale nime sisestada ka isikukood ja alles peale selle tõepärasuse kontrollimist rahvastikuregistrist läheb tellimus töösse.Maailmas on päris palju häid brände, aga hetkel Eestis saadaolevatest on parimad vesipiibutubakad Bigg Steam Stones ja Al Fakher.Bigg Steam Stones on vesipiibu tubaka tulevik. Lühikese ajaga on ta maailmas väga populaarseks saanud.

Valmistatud Saksamaal.

Ei sisalda mingilgi määral tubakat, nn "suits" pole tegelikult suits vaid hästi maitsestatud veeaur.

"Suits" on väga tummine ning tihe, aga kerge ning hea maitsega, täpselt samasugune (mõned ütlevad et isegi parem) kui tavalisest vesipiibu tubakast pärilt toss.

Tegemist on põhimõtteliselt elektroonilise sigareti analoogiga vesipiipude maailmas - puuduvad kõik tervist kahjustavad komponendid, aga fiiling on sama.

Kasutatakse täpselt samamoodi nagu tavalist vesipiibu tubakat - kivid pannakse sinna kuhu varem käis tubakas, kaetakse fooliumiga millesse tehakse augud ning kõige peale süsi. Nakhla vesipiibutubakas on nn. vanakooli tubakas. Koosneb 30% tubakast ja 70% naturaalsete essentsidega maitsestatud glükoosisiirupist.