vesipiip  tooted  teenused  tellimine  galerii  tagasiside 
 
     
Eesti esimene spetsiaalne vesipiibuleht!
 

 

 
 
 
 


 
     
 

Vesipiibud

 
 

 
 


Suurima valiku soodsate hindadega kvaliteetseid vesipiipe Eestis leiab klikates siia ->> VESIPIIBUD
Ka siin saidil on kena valik stiilseid disainvesipiipe!


Need vesipiibud aitavad muuta teie piibuelamuse esteetiliseks naudinguks, selliseks mis seob ühte iidse ning modernse, traditsioonilise ja spontaanse.
 
Need vesipiibud on midagi palju enamat kui lihtsalt suitsetamisvahendid.
Muidugi mõista on need vesipiibud kõrge töökvaliteediga, hästi valmistatud ja vastupidavad - ning annavad sellest tulenevalt tiheda, maitseküllase suitsu.
Kuid lisaks sellele muudab nende loominguline välimus nad interjööridisaini stiilseteks elementideks.
Nad ei saa põrandal või riiulil seistes kuidagi märkamatuks jääda, puhtalt oma ilu pärast muutuvad nad ruumi olemuse integraalseks osaks.
Kindlasti pakuvad nad ka teie sõpradele rohkesti kõneainet.

 Me tahame kaunistada Sinu maailma.
Me usume et need vesipiibud saavad teie suhtlusõhtute atraktiivseks keskmeks, liimiks, mis seob sõbrad kokku naeru ja vestluse iidse traditsiooniga - jagatud vesipiibu ümber.

 
Hind sõltub piibu suurusest, materialist ja kaunistustest.
Kui Sa ei tea veel täpselt milline vesipiip just Sulle kõige paremini sobiks, siis siinkohal saad häid nõuandeid vesipiibu blogist mis asub siin - Vesipiibud


Disain vesipiibud:

 
Magic Black (paremalt teine pilt) :   68.- 
 
Phoenix Classic  (vasakult teine pilt): 47.-  


 Ps. Iga disainpiibuga on kaasas: tubakapits, pestav voolik, söetangid, tuulekaitse, tihendid, puhastushari ja kasutusjuhend.Klassikalised vesipiibud:


Egiptuse päritolu klassikalised vesipiibud on käsitsi valmistatud Kairo kõige tuntumas kvaliteetvesipiipe valmistavast tehases, mis toodab piipe ainult välisturule. St. Egiptuses turistidele neid ei müüda.

Classic Red (paremalt esimene) : 28.-  

Classic Brown  (vasakult esimene) : 28.- 
 


Ps. Egiptuse piibuga on kaasas: tubakapits, voolik, söetangid, tihendid, puhastushari ja kasutusjuhend.NB! Vaata ka WWW.COSMOSEPIIBUD.EE ning leiad sealt veelgi suurema valiku disainvesipiipe ja Egiptuse piipe.*  Meie müük toimub posti või cargo teel, mistõttu on hinnad ka konkurentidega võrreldes sõbralikumad, kuna pole vajadust pidada üleval kauplust ja müüjaid.

* Müüme vaid väga kvaliteetseid ja vastupidavaid vesipiipe.
*
Toimetame vesipiibud kohale üle Eesti - TASUTA.Miks me ei müü kõrgemaid kui 100cm piipe kuigi Egiptis valmistatakse neid isegi kahemeetriseid?


Piipude puhul kehtib raudreegel et mida suurem seda parem, kuid seda ainult kõrguseni kuni 100cm. Sellest kõrgemad vesipiibud näevad küll eemalt vaadates uhked välja, aga paraku on nad valmistatud mõeldes rumalale turistile. Seda tõestab selliste vesipiipude nigel kvaliteet pisiasjades ning tõsiasi et väga kõrgetest vesipiipudest on raske imeda. Egiptuses ei ole võimalik näha ühtki kohalikku kunagi sellist suurt monstrumi kasutamas. Vesipiibu kõige optimaalsem kõrgus on 60-100cm.

Miks me ei müü pöörlevaid vesipiipe, mida Egiptuse kaupmehed turistidele agaralt reklaamivad?


Sest tegemist ongi turistikaubaga, mis ei ole mõeldud kestma (hakkavad varsti vett läbi laskma). Meie aga tegeleme kvaliteetvesipiipude müügiga.PS! Vaata ka:  süsi :: varuosad