vesipiip  tooted  teenused  tellimine  galerii  tagasiside 
 
     
Eesti esimene spetsiaalne vesipiibuleht!
 

 

 
 
 
 


 
     
 

Miks ja milleks?

 
 

 
 
Milleks mulle vesipiip?


- Meeldiv ajaviide, mis on ühendatud hea maitsega.

- Kõige kahjutum suitsetamisviis, ühtlasi võib hõlbustada sigarettidest loobumist. Teame mitmeid inimesi, kellel tänu vesipiibule on läinud korda sigaretisuitsetamine maha jätta, kui  ka mõnda kel see ei ole õnnestunud.

- Lahe seltskondlik tegevus.

- Vesipiip on kena sisekujunduselement, ilmestades teie kodu ja pakkudes sõpradele rohkesti kõneainet.

- Kui vesipiip on peolauas, kulub vähem alkoholi kuna joomiseks jääb lihtsalt vähem aega. Sõltub muidugi konkreetsetest inimestest ja peost kuid teame mitmeid, kes alati mõnele sellisele olengule suundudes, kus on oht alkoholi liigtarbimiseks, piibu kaasa võtavad ja just selle mõttega. Ning väidavad seejuures järjekindlalt et see toimib.

- On fakt, et kui peol on alkoholi kõrvale sigaretti tehtud on pohmelus suurem, vesipiibu puhul aga väidavad paljud vastupidist.

- Maandab stressi, rahustab, võtab hästi aja maha ja seda mitte suitsus sisalduva nikotiini vaid protsessi enese tõttu, mis on juba oma olemuselt rahulik ja lõbus tegevus.

- Vesipiip on ka hea kingitus.


Miks osta vesipiip siit?

- Oleme selle alaga Eestis kõige kauem tegelenud, millest tuleneb, et tunneme asja ja müüme ainult kvaliteetset kaupa.

- Meilt tellides on ilusa ja kvaliteetse vesipiibu saamine lihtne ja mugav. Ei pea kulutama aega ja närve mööda poode jooksmisele ja miinimumpalgal olevate müüjatibide tüütamisele, kellele ei lähe korda, et saaksite just teile sobiva ja korraliku kauba. Meil on alati aega teid kuulata ja kogemuste põhjal kindlaks teha, millist piipu vajate või näiteks milline tubakas on just teile meelepärasem.

- Anname oma piipudele täieliku garantii, st. kui mõni piibu osa peaks siiski praagiks osutuma, siis vahetame selle pikema jututa omal kulul välja ja lisaks kompenseerime kliendi kannatused söega või muude lisavidinatega mis kliendile meeldivad.

- Saadame kauba kohale üle Eesti, tasuta juhul kui ostusumma ületab 25€. Kui see tuleb väiksem lisandub pisike postikulu.

- Meil on sõbralikud hinnad kuna saame kauba otse tehasest ja meie müük toimub posti või cargo teel. Nii ei pea me üleval pidama kauplust ega müüjaid.

- Töötame 7 päeva nädalas hommikul 9.00 kuni õhtul 21.00

- Meie klient saab alati helistada 55522285 ja konsultatsiooni ja abi küsida.

- Praegu müüakse mitmetes tubaka - ja igasugu ninni-nännipoodides Egiptuses spetsiaalsetes nn. turistikaupa tootvates tehastes toodetud ja enam-vähem piibu moodi välja nägevaid asju, millel aga paraku kvaliteet nagu lõunamaal toodetud odavkaubal ikka. Need piibud polegi mõeldud kestma, kuna turist kellele see on mõeldud proovib toodet reeglina alles kodus ja seetõttu ei saa ta pärast kaupmehele kurtma tulla kui piip tööle ei hakka või kohe ära laguneb.
 Sellest alates kui neid turistipiipe Eestis müüma hakati on meie nõuandetelefon punane ja e-maili postkast umbes murelikest inimestest, kes uurivad et kas peale esimest kasutuskorda ära lagunenud nurgatagant ostetud piipu annab ka kuidagi korda teha. Paraku on see võimalik ainult siis kui hädaline ise või mõni ta hea tuttav on mõne metallitööstusega lähemalt seotud, kuna tööriistapoodides müüdavate jootekolbidega seda materjali  parandada pole võimalik.
 
- Kui piip ise reisilt, näiteks Egiptusest, Türgist või Tuneesiast osta, siis on väga suur tõenäosus saada nn. turistikauba omanikuks, mis ei ole mõeldudki normaalselt töötama. Kui keegi selles kahtleb, siis soovitame küsida tuttavatelt, kes sealt piibu on toonud. Kui olete küsitlenud nelja inimest, siis on garanteeritud, et vähemalt kolm neist ei saanud oma piipu kodus korralikult tööle...

- Ostes piibu ilusa pildi järgi mõnest välismaisest internetipoest ja kauba kättesaamisel avastades et tegu on praaktootega, pole kaevata kuskile, st. et kaevata küll võite, aga kas sellest abi on, on pehmelt öeldes küsitav.

- Vesipiip.ee kaubamärk on tuntud ja turvaline. Oleme kvaliteetvesipiipe müünud alates 2002 aastast. Samas viimasel ajal internetti riputatud odavate koopiate puhul pole pehmelt öeldes kindel kas tellitud kaup ka kliendini jõuab. Oma järeldused võib teha juba sellest, et sealsed tekstid on enamasti rõõmsalt copy/paste kasutades siit saidilt hangitud. Pealegi pole sellistelt saitidelt võimalik välja lugeda kes selle ettevõtmise taga seisab, heal juhul on ainult kellegi eraisiku (vari?)nimi. Sellistel juhtudel kui pole tegemist konkreetse ettevõttega, on hiljem kui avastate et olete petta saanud, äärmiselt raske tarbijakaitsega asju ajada.
 Vesipiip.ee omanik on OÜ Almanakh, registrinumber 11199648, kes on ühtlasi nii Eesti kui kogu Baltikumi suurim kvaliteetsete disainvesipiipude maaletooja.

Eesti suurima valiku soodsate hindadega kvaliteetseid ja stiilseid vesipiipe, vesipiibu sütt ja lisasid leiab klikates siia ->> VESIPIIBUD